Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri

sanayi tipi mutfak malzemeleri

Sanayi tipi mutfak malzemeleri her restoran, cafe, bar, yemekhane, yurt ve otel gibi işletmelerin mutfaklarında mutlaka olması gereken demirbaşların başında gelmektedir. Sanayi tipi bulaşık makinesi, fırın, ocak, buzdolabı, dondurucular, buz kırıcılar, el aletleri, tezgahlar ve daha birçok malzemeden oluşan sanayi tipi mutfak malzemeleri bu tip işletmeler için neredeyse olmasa olmaz niteliğindedir. Firmamız bicafemutfak ikinci el sanayi tip tüm mutfak malzemelerini ve ekipmanlarını sizlerden nakit olarak satın almaktadır.

Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları

Hızlı ve yoğun bir şekilde yemek yapılmasını gerektiren işletmeler için sanayi tipi mutfak malzemeleri hem daha güvenilirdir hem de bir zorunluluktur. Ancak bu malzemeler fiyat itibariyle oldukça büyük meblağlar tutmaktadır. Bu noktada özellikle yeni açılacak işletmeler için yeterince büyük masraflar söz konusu iken ikinci el sanayi tipi mutfak malzemeleri işletme bütçesi için gerçek anlamda büyük bir kolaylaştırıcı unsur olmaktadır. İkinci el mutfak malzemeleri için İstanbul da güven duyulan bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Sizleri mağdur etmeden en hızlı şekilde çözüm sunuyoruz.

sanayi tipi mutfak malzemeleri

2.El Sanayi Tipi Mutfak Malzemelerinizi Nakit Alıyoruz

Herhangi bir mutfak değişimine gittiğinizde ya da eşyalarınızı elden çıkartmak istediğinizde tüm sanayi tipi mutfak malzemelerinizi firmamıza değerinde fiyatlarla satabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan whatsapp numaralarımız üzerinden malzemelerinizin fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Malzemelerinizi inceleyen ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek tüm sanayi tipi mutfak malzemeleriniz için kesinlikle değerinde bir fiyat belirleyeceklerdir. Anlaşılabildiği durumda en kısa zamanda ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek sanayi tipi mutfak malzemeleri çeşitleriniz için kapıda ve nakit olarak tarafınıza ödeme gerçekleştireceklerdir.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!