İkinci El Kahve Makinesi

ikinci el kahve makinesi

Cafe içinde olmazsa olmaz malzemelerden biri kahve makineleridir. İkinci el kahve makinesi için alım satım hizmeti veren firmamız ihtiyacınız dahilinde sizlere en pratik çözümleri 2020 yılında da sunmaktadır. 2.el olduğunda da son derece değerli olan espresso kahve makinesi, cimbali ekipmanlarında en yüksek fiyat teklifini vererek sizlerden satın alıyoruz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alım satım ister sadece kahve makinenizi bize satabilir yada tüm malzeme ve ekipmanınızı komple firmamıza satabilirsiniz. İlan ve sitelerle uğraşmadan aynı gün içinde hemen kolayca satışın avantajını yakalayın.

2 el kahve makinesi

2.El Kahve Makinesi Alım Satım

Cafe endüstriyel ekipmanlar arasında fiyatları en yüksek malzemeleriden biri kahve makinesidir. Sıfır kahve makinesi fiyatları olabildiğince yüksek olup ekonomik düşünenler için zorlu olmaktadır. İkinci el kahve makinesi ise makinenin kullanım ömrü, teknik özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Cafe malzemesi alanlar olarak kullanmadığınız ve satmak istediğiniz kahve makinelerini değerine nakit olarak sizlerden satın alıyor ve gerekli bakım onarımları yapılarak sorunsuz bir şekilde tekrar kullanıma sunuyoruz. Cimbali ve espresso makinesi satışı yapmayı düşünüyorsanız mutlaka bizlerden fiyat almayı unutmayınız.

İkinci El Kahve Makineleri Alan Yerler

Endüstriyel kahve makinelerini her yere satmamalı ve doğru firmalar ile çalışmalısınız. Genelde cafe işletmesini kapatan kişiler aciliyet nedeni ile elden çıkarmak istemekte olup piyasanın %30-40 civarında altına satış yapmak zorunda kalırlar. Bicafemutfak ise ikinci el kahve makinesi satışınızda bizlere ulaşmanız halinde aynı gün adresinize gelir, ürünlerinizi yerinde inceler, fiyat teklifini sunar ve karar vermeniz dahilinde hemen alım yapmaktadır.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!