İkinci El Endüstriyel Fritöz

ikinci el endüstriyel fritöz

Cafe işletmeleri çin bir diğer önemli ekipman da fritözlerdir. İkinci el endüstriyel fritöz alan firma olarak işletmenizde kullanmadığınız tüm ekipmanları ve fritözleri değerine nakit olarak satın alıyor ve ikinci el fritöz arayan müşterilerimize bakım ve onarımları yapılmış şekilde sunuyoruz. 3lt, 3+3lt, 5 litre yada 5+5 litre gibi farklı büyülüklüklerde ve teknik özelliklerde fritözlerin kullanımı vardır. Tüm modellerde firmamız en iyi fiyat teklifini vermekte ve adresinizden aynı gün kendi araçlarımızla almaktayız. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alım satımında her daima avantajlı çözümler için firmamıza ulaşınız.

2.El Fritöz Alan yerler

Sanayi tipi fritöz her zaman değeri olan ekipmanlardır. Bu sebeple elinizde bulunan ve kullanmadığınız fritözleri doğru firmalar ile anlaşarak değerinde satabilirsiniz. Bicafemutfak toptan cafe malzemeleri alımını yaptığı gibi dilerseniz tek tek parça şekildende malzeme ve ekipmanlarınızıda satın alıyoruz. Gazlı fritöz, elektrikli fritöz, paslanmaz çelik gövdeli ekipmanlarınızda piyasanın üzerinde alım sağlıyoruz. Acil satışa ihtiyacınız varsa ikinci el endüstriyel fritöz için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2 el fritöz

İkinci El Endüstriyel Fritöz Alım Satım

Cafe içinde kullanım yapılan endüstriyel ekipmanların sayısı oldukça fazladır. Cafenin ürün grubuna göre fritöz kullanımlarıda farklılık göstermektedir. Her ne kadar bu ekipmanlar son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olsa da zamanla değişimi gerekebilmektedir. Firmamız Bicafemutfak 2020 yılında da önceki senelerde olduğu gibi kullanmadığınız tüm cafe malzemelerinizi nakit olarak satın alıyoruz. İkinci el endüstriyel fritöz için haftanın her günü bizlere tüm bölgelerden ulaşabilirsiniz.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!