İkinci El Otel Mutfak Malzemeleri

ikinci el otel mutfak malzemeleri

İkinci el otel mutfak malzemeleri için firmamız sizlerden nakit ödeme yaparak tüm endüstriyel ve mutfak malzemeleri satın almaktadır. Bicafemutfak firma olarak yıllardır cafe ve mutfak malzemeleri konusunda hizmet vermektedir. Elinizde bulunan otel malzemelerini satmak isterseniz eğer whatsapp üzerinden bizlere resimlerini göndererek gerekli fiyat tekliflerini de alabilirsiniz. Firma uzmanlarımız talebinizde halinde yerinde keşif ve ekspertiz desteği de vermektedir.

2. El Otel Mutfak Malzemeleri

Otellerde genellikle mutfak bölümlerinde endüstriyel ürünler oldukça fazla tercih edilmektedir. Hem pişirme üniteleri, hem hazırlık üniteleri hemde soğutucu bölümlerinde onlarca ürün bulunmaktadır. Artık kullanmadığınız yada değişim nedeni ile boşa çıkan tüm mutfak malzemelerinizi bizlere ulaşarak hızlı bir şekilde satabilir ve değerlendirebilirsiniz.

ikinci el otel mutfak malzemeleri

İkinci el otel mutfak malzemeleri alımlarımız da tamamen sizleri koruyan, ürün değerlerinin altına inmeden en doğru fiyat teklifini vermekteyiz. Güvenli satış için mutlaka İstanbul Bicafemutfak ekiplerimize ulaşınız.

İkinci El Endüstriyel Otel Malzemeleri

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları her alanda değerli olduğu gibi turizm sektörü içinde son derece değerlidir. Otellerin büyüklüğüne göre malzeme kullanımı da oldukça yükselebilmektedir. Herhangi bir otel yenileme, mutfak yenileme işleminde bir çok malzeme atıl duruma gelebilir. Bizleri aramanız haline ekiplerimiz hemen yerinize gelir ve kullanmadığınız tüm endüstriyel ve diğer mutfak malzemelerinin değerini tespit eder. Onay vermeniz halinde nakit ödeme yaparak tüm malzemelerinizi hızlıca yerinizden kendi araçlarımızla alırız.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!