İkinci El Kafeterya Malzemeleri

ikinci el kafeterya malzemeleri

Bicafemutfak bir çok sektörde hizmet verdiği gibi ikinci el kafeterya malzemeleri alım ve satışında da sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Bizlere çok fazla sayıda kafeterya malzemesi satmak isteyen müşteriler ulaşmaktadır. Kafeteryalarınızda kullanmadığınız endüstriyel malzemeler ve diğer mutfak ekipmanlarınızı masa sandalye grupları ile birlikte nakit ödeme yaparak satın almaktadır. Kafeterya kapanışlarınızda tüm malzeme ve ekipmanlarınızı yerinizde görüp fiyat tespitide çıkarabilmekteyiz.

2.El Kafeterya Ekipmanları

İkinci el cafe malzemeleri içinde mutfak pişirme ekipmanları, mutfak ürün hazırlık üniteleri, sunumluk ve diğer mutfak ekipmanları en değerli malzemeler olarak öne çıkmaktadır. Bununla birlikte kafeteryalarda iç mekan ve dış mekan masa sandalye gruplarınızıda nakit ödeme ile satın alıyoruz.

Kafeterya malzemeleri kafeterya açarken belki de en önemli harcama kalemini oluşturmaktadır. Masa sandalyeden profesyonel sanayi tipi mutfak malzemelerine çok sayıda eşya ve araç gereç temin etmek gerekmektedir. Ancak tüm bu malzemeler sıfır malzemelerden seçildiğinde işletme bütçesi için oldukça büyük rakamlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle de birçok kafeterya sahibi kullanacağı malzemeleri alırken ya da değiştirmek istediği dönemlerde ikinci el kafeterya malzemeleri temin eden firmaları tercih etmektedir. Bizlerde sizlere bu konuda eksiksiz bir hizmet vermekteyiz.

Değerine Nakit Kafeterya Malzemelerini Alıyoruz

Masa ve sandalyelerin yanı sıra birçok mutfak araç gerecine ihtiyaç duyulan kafeteryalarda tüm bu malzemelerin sıfır olarak temin edilmesi gerçekten çok büyük bütçeler ayırmayı gerektirmektedir. Bu nedenle çok daha uygun fiyatlara tüm kafeterya malzemelerini firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Hem satın almak hemde kafeterya kapanışları nedeni ile baş çıkan tüm malzeme ve ekipmanı firmamıza satabilirsiniz.

ikinci el kafeterya malzemeleri

Kafeterya Malzemelerinizi Satmak İstediğinizde Değerine Satın

Kafeterya malzemelerini değiştirmek ya da elden çıkarmak isteyen tüm işletme sahiplerinin en büyük korkusu onlarca para harcanan eşyaların değerine satılamamasıdır. Fakat bu konuda profesyonel ve kaliteli bir alım satım işlemi yapan firmamız tüm kafeterya malzemeleriniz için değerinde bir fiyat ödemektedir. Bunun için sitemiz üzerinden whatsapp numaralarımıza erişim sağlamanız yeterlidir.

Kafeni, oteliniz ya da restoranınızda yer alan kafeterya malzemelerinizin fotoğraflarını whatsapp numaramıza göndermenizin ardından ekip arkadaşlarımız en kısa zamanda size dönüş yapacaktır. Piyasa koşullarında en iyi fiyatı verecek olan firmamızla anlaşmanız halinde ekibimiz adresinize ulaşarak satmak istediğiniz ikinci el kafeterya malzemeleri için tarafınıza kapıda nakit olarak ödeme yapacaktır.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!