İkinci El Buz Makinesi

ikinci el buz makinesi

Cafeler için buz makineleri de son derece gerekli ekipmanlardandır. İkinci el buz makinesi alım satım konusunda hizmet veren firmamız kullanmadığınız buz makineleri için en iyi fiyat teklifini vermekte ve aynı gün adresinizden almaktadır. Tüm cafe sahipleri için endüstriyel buz makinesi için alımlarda nakit ödeme yapmaktayız. Farklı teknik özelliklerde, çeşitli markalarda, az yada çok kullanılmış tüm buz makinelerinizi satın alıyoruz. Bicafemutfak ikinci el cafe malzemeleri için ister parça parça yada komple tüm malzemelerinizde alım satım yapmaktadır.

2 El Buz Makinesi Alım Satım

Buz makineleri genelde fiyatları sıfır ürünlerde yüksek olmaktadır ve bir çok yeni cafe açılışında ikinci el buz makinesi tercih edilebilmektedir. Bu nedenle cafe içinde kullanmadığınız buz makinelerini kesinlikle atıl halde bırakmamalı ve doğru firmalara ulaşarak değerlendirmelisiniz. Bizlerde müşterilerimizden satın aldığımız buz makinelerini gerekli bakım onarımlarını yapmak sureti ile tekrar kullanıma sunmaktayız. Hurdacı ve eskiciye vermek son derece hata olacak olup piyasanın neredeyse %40 civarında altında bir fiyatla satmış olacaksınız. Sahibinden satılık cafe malzemeleri için en iyi fiyat teklifini veren ekibimize mutlaka ulaşınız.

2 el buz makinesi

İkinci El Buz Makinesi Alan Yerler

Acil cafe ekipmanı satmak istediğiniz her zaman yakınınızda firma bulmanız kolay olmaz. Bu nedenle bir çok kişi acil durumlarda internet üzerinden ilan ile 2 el buz makinesi satmaya çalışmaktadır. Bu tür satışlarda son derece zorlu ve zahmetli bir yol olup ciddi mesai kaybına neden olmaktadır. Gün içinde ilandan arayan yüzlerce kişi ile uğraşmak yerine Bicafemutfak ekiplerine ulaşarak ikinci el buz makinesi satışını hemen nakit olarak yapabilirsiniz.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!