İkinci El Teşhir Dolabı

ikinci el teşhir dolabı

Cafe içinde tatlı ve pastaların teşhiri için endüstriyel dolaplar gereklidir. İkinci el teşhir dolabı alım satım yapan Bicafemutfak cafenizde bulunan ve artık kullanmadığınız teşhir dolaplarını nakit olarak satın almaktadır. Soğutuculu, ahşap gövdeli yada çelik gövdeli vede farklı büyüklüklerde bir çok markanın üretimi bulunmaktadır. Cafelerde işletmenin büyüklüğüne göre bir çok farklı teşhir dolabı bulunmaktadır. Yatay uzun teşhir dolabı olduğu gibi dikey dolaplarda sıkça kullanılmaktadır. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri ve ekipmanları için nakit ödeme ile alım yapan firmamız en iyi fiyatları sizlere verecektir.

İkinci el teşhir dolabı alan yerler

2 El Cafe Teşhir Dolabı

Cafe açarken genelde endüstriyel ekipmanlar, pasta dolapları ve teşhir dolapları kalem olarak en yüksek fiyatları tutmaktadır. Bu nedenle bir çok yeni girişimci ikinci el teşhir dolabı alımına yönelebilmektedir. Firmamızda bu sektörde yıllardır hizmet vermekte olup müşterilerinden satın almış olduğu teşhir dolaplarını gerekli bakım onarımlarını %100 şekilde eksiksiz olarak yapmakta ve tekrar kullanıma sunmaktadır. Satmak istediğiniz ikinci el teşhir dolabı mevcut durumu her ne olursa olsun bizlere ulaşabilir ve kolayca satabilirsiniz.

2 el teşhir dolabı

İkinci El Teşhir Dolabı ve Pasta Dolabı

Size en yakındaki endüstriyel cafe malzemeleri alan firma olarak aynı gün adresinizde hizmet vermekteyiz. Firmamızdan dilediğiniz zaman ücretsiz yerinde keşif hizmetleri alabilirsiniz. İkinci el pasta dolabı, ikinci el teşhir dolabı için istanbul tüm ilçe ve semtlerinde her gün hizmet vermekteyiz. Bicafemutfak 2 el teşhir dolabı yada tüm cafe malzemelerinizi komple satın alabileceği gibi dilerseniz tek tek yada parça parça satış yapabilirsiniz.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!