Satılık Cafe Bar Malzemeleri

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Satılık Cafe Bar Malzemeleri

Cafe ve bar mekanlarının kapanış veya sektör değişimlerinde tüm malzemelerini nakit alıyoruz. Satılık Cafe Bar Malzemeleri için alıcın arıyorsanız ve hızlı çözüm istiyorsanız İstanbul’da bize ulaşmanız yeterlidir. Cafe endüstriyel mutfak ekipmanları, pişirme üniteleri, paslanmaz krom tezgah ve davlumbazlar, hamur makineleri, fırınlar, dolap ve masa sandalye dahil tüm malzemelerini en iyi fiyattan satın almaktayız.

2 El Satılık Cafe Bar Malzemeleri

İlan veya farklı yöntemlerle Satılık Cafe Bar Malzemeleri için alıcı bulmak epey zor bir süreç olacaktır. Bundan dolayı tek bir firma ile kurumsal çözüm aramak en doğrusu olacaktır. Bicafe Mutfak bugüne kadar 10 yılı aşkın süredir bu hizmeti profesyonelce müşterilerine sağlamaktadır. İster tek bir parça cafe malzemeniz olsun yada komple tüm cafe bar malzemelerinizi satmak isteyin biz alıyoruz.

Satılık Endüstriyel Cafe Bar Malzemeleri

Satılık Endüstriyel Cafe Bar Malzemeleri

Endüstriyel Cafe ve Bar malzemeleri her zaman alıcısı olan ve uzun yıllar dayanıklılığı nedeni ile kullanılabilir ürünlerdir. Bu sebeple asla atıl halde unutulacak veya hurdacı üzeriden satış yapılacak malzemeler değildir. Gerekli bakım onarımı yapılanma her endüstriyel ekipman çok uzun seneler tekrardan kullanılabilir hale gelir. Şirketimiz de bu sektörde tam da bu hizmeti aralıksız 20 yıla yaklaşan süredir vermektedir.

Satılık Cafe Bar Malzemeleri için bize İstanbul içinden 0 532 382 33 53 ve 0216 441 28 53 numaralardan ulaşabilir ve hemen satış yapabilirsiniz.

Bicafemutfak

Bicafemutfak

İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Yorum Yazın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BiCafe Mutfak

İkinci El cafe malzemesi satmak istiyorsanız en iyi fiyatı bizden alırsınız. Satmak istediğiniz cafe mutfak ekipmanları, masa sandalye dahil tüm malzemeleri değerinde nakit alıyoruz. 

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

× WhatsApp'dan bize yazın!