İkinci El Pizza Fırını 6300 Pizza Fırınları Alım Satım

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
İkinci El Pizza Fırını
Son yıllarda yemek sektörü içinde pizza ciddi bir pay almaktadır. Pizza fırını modelleride ilgi görmektedir. İkinci el pizza fırını hem alırken hemde satışa ciddi bir aranma sürecindedir. Bundan dolayı firmamız Bicafe Mutfak ikinci el pizza fırını satmak isteyenlere piyasadaki en iyi fiyat teklifini vermekte ve nakit alım sağlamaktadır. Kullanmıyor olduğunuz pizza fırınlarını hemen 0 532 382 33 53 numaradan bizi arayarak satabilirsiniz.

Taş tabanlı pizza fırını, iki katlı 6+6 fırınlar, doğalgazlı pizza fırını, elektrikli pizza fırını, tek katlı yada çok katlı tüm fırınlarda alımımız bulunmaktadır. Endüstriyel markalar tarafından imalatı yapılan bu fırınlar uzun yıllar kullanım ömrü sunar. Bu nedenle sizlerden alınan fırınlar gerekli bakımları yapılarak tekrar kullanıma sokulmaktadır.

İkinci El Pizza Fırını Alan Yerler

İnox, Karacasan, Tepe Mutfak, Empero, Senoven, Venarro, Moretti Fonti, Ekomak ve diğer tüm markalardaki fırınlar için aynı gün alım yapıyoruz. Endüstriyel pizza fırınları her zaman piyasada ikinci elde olsa alıcısı olan ekipmanlardır. Bu sebeple yok pahasına asla fırınlarınızı satmayınız. Bicafe mutfak ekiplerimiz sizlere en iyi fiyatlı teklifi hızlı şekilde verir ve adresinizden alım yapar.

Pizza fırınlarını satmak için internet üzerinden ilan yöntemi ile yüzlerce kişi ile muhatap olur ve sürekli malzemeyi göstermek zorunda kalır ve bilgi verirsiniz. Biz ise sizleri bu zahmete ve yorucu sürece sokmadan kolayca peşin ödeme yaparak alım sağlarız. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri ve ekipmanları alımında sektöründe en önde gelen firmalarından biriyiz.

2. El Pizza Fırını Alınır

Şirketimiz cafe, restoran, lokanta, yemekhane ve çeşitli gıda alanında hizmet veren işletmelerden tüm malzemeleri parça halinde yada toptan olarak satın almaktadır. Pizza fırınları son yılllarda bir çok fast food işletmesinde, cafe ve gıda mekanlarında kullanılmaktadır. Sektör değişimi, kapasite yetersizliği veya farklı nedenlerle kullanmadığınız endüstriyel pizza fırınlarınızı aynı gün adresinize gelip alıyoruz.

 

İstanbul İkinci El Pizza Fırını Alanlar

2.el pizza fırını içinde İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası her bölgesinden alım yapıyoruz. İstanbul’da ikinci el cafe malzemeleri, ikinci el endüstriyel fırın alımlarında kurumsal hizmet sağlayan ender firmalardan biriyiz. Hızlı fırın satmak ve nakit ödeme almak için bizden hizmet alınız.

İkinci El Pizza Fırını Alan Yerler

Doğalgazlı, konveyörlü, taş tabanlı, düşük veya yüksek kapasiteleri analog veya otomatik tüm pizza fırınlarını almaktayız. Fırının kaç para ettiğini ve verebileceğiniz nakit bedeli yerinde tespit işlemi ile sizlere söylüyoruz. Pizza fırını son mevcut halini bizlere WhatsApp üzerinden göndererek de fiyat alabilirsiniz. İstanbul İkinci El Pizza Fırını alım için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul Cafe endüstriyel ekipman ve Pizza Frınları için en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul içinde İkinci El Pizza Fırını cafe malzemeleri, bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.

 
 
Bicafemutfak

Bicafemutfak

İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Yorum Yazın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BiCafe Mutfak

İkinci El cafe malzemesi satmak istiyorsanız en iyi fiyatı bizden alırsınız. Satmak istediğiniz cafe mutfak ekipmanları, masa sandalye dahil tüm malzemeleri değerinde nakit alıyoruz. 

Tavsiye Edilen Siteler

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

× WhatsApp'dan bize yazın!