Kadıköy İkinci El Cafe Malzemeleri

kadıköy ikinci el cafe malzemeleri

Cafe sayısının son derece yüksek olduğu bölgedir Kadıköy. Firmamız Kadıköy ikinci el cafe malzemeleri ve ekipmanları alımında bölgede en aktif firmalardan biridir. Cafe içinde kullanılmış endüstriyel mutfak ekipmanlarınızı mevcut durumu her ne olursa olsun satın almaktayız. İstanbul’da bir çok ilçede ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alımını yılın her günü gerçekleştiriyoruz. Sizlerde firmamız Bicafemutfak ekiplerine ulaşarak satmak istediğiniz cafe mutfak malzemelerinizi değerine hızlıca satabilirsiniz.

Kadıköy 2.El Cafe Ekipmanları Alan Yerler

Kadıköy ikinci el cafe malzemeleri alanlar çok sayıda bulunabilir. Bölgemizin cafe sayısı diğer bir çok İstanbul ilçesinde belki 10 belki 20 kat yüksektir. Bu nedenle spotçu firmalar, hurdacılar da bölgede oldukça aktiftir. Ancak doğru yere satamadığınız cafe mutfak malzemeleri değerinin çok altında gidecektir. Bizler ise sadece cafe mutfak malzemeleri konusunda hizmet vermekte olup sizlere en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. Kadıköy cafe malzemesi alanlar için mutlaka deneyimli ekiplerimizden destek isteyiniz. 2.El cafe malzemeleri firmamız sizlere malzemelerinizin güncel fiyatlarının belirlenmesi için ücretsiz keşif hizmetleri de sağlamaktadır.

Endüstriyel cafe mutfak ekipmanları alıyoruz

Cafe Hazırlık Malzemeleri : Endüstriyel tezgahlar, Yıkama tezgahları, istifleyecek rafları, Sterilizatör, Yağ tutucu

Cafe Pişirme Malzemeleri : Elektrikli kuzine, Nötr ünite, Elektrikli ocaklar, Izgaralar, Grill, Sıcak yemek konteynerleri, Çeşitli pişiriciler, Endüstriyel fritöz, Set üstü ocaklar, tencereler, tavalar, kaçerola ve çeşitli pişirme setleri

Servis Malzemeleri : Gastrom küvetler, Küvet kapları, Çelik süzgeçler, Yağ kazanları, Kevgirler, Bıçaklar, Chafing Dish, Self servis üniteleri, Servis rafları,

Bulaşık Malzemeleri : Endüstriyel bulaşık makineleri, Giyotin tip makineler, Konveyörlü makineler

Kadıköy 2El Cafe Mutfak Malzemeleri Alanlar

Kadıköy de her bölgede yılın tamamında aktif alım yapıyoruz. 19.Mayıs,Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Suadiye, Zühtüpaşa semtlerinde tüm cafelere her gün ulaşabiliyoruz.

Endüstriyel cafe mutfak malzemeleri gerekli bakım onarımları ve parça değişimleri yapılarak çok da uzun süre kullanılır hale getirilebilmektedir. Firmamız bu nedenle malzeme sahiplerine kesinlikle ürünlerinin değerine fiyat teklif eder. Kadıköy ikinci el cafe malzemeleri için mutlaka işin uzmanı ile çalışın.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!