Çekmeköy Cafe Malzemeleri Alan Yerler

çekmeköy cafe malzemeleri alan yerler

Cafe malzemenizi satmayı düşünüyorsanız bizi arayın. Çekmeköy cafe malzemeleri alan yeler arayışınızda bölgede en yakındaki firmayız. Cafe içinde yer alan endüstriyel mutfak ekipmanlarının tümünü nakit ödeme ile alıyoruz. Cafe masa ve sandalye grupları, hazırlık üniteler, fırınlar ve soğutucu dolapların tümünde piyasanın üzerinden fiyat teklifi veriyoruz. İstanbul da ikinci el cafe malzemeleri alım konusunda senelerdir müşterilerimize eksiksiz ve sorunsuz kurumsal çözümler sunuyoruz. Mağdur etmeden ve en hızlı şekilde ekipmanlarınızı alıyoruz.

Çekmeköy 2.el Cafe Malzemesi Alanlar

Spotçu ve Hurdacılar ile satış yapmanız halinde çok düşük bedeller ile malzemeleriniz elden çıkacaktır. Oysaki firmamız Bicafemutfak sizlerden satın aldığı cafe malzemelerini gerekli bakım onarımları ve parça değişimleri yapılarak tekrar kullanılmak üzere ikinci el arayan müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenle sizlere malzeme alımı esnasında son derece iyi fiyatlar teklif etmektedir. Çekmeköy cafe malzemeleri alan yerler arayışınızda mutlaka firma uzmanlarımız ile görüşünüz. Çekmeköy’de ikinci el kafeterya malzemeleri, lokanta, restoran malzemeleri ve gıda üzerine hizmet veren tüm işletmelerin malzemelerini nakit ödeme ile satın alıyoruz.

Endüstriyel mutfak ve cafe malzemeleri nakit alınır

Çekmeköy Cafe Ekipmanları Alanlar

2.el cafe malzemeleri alım konusunda ister tüm malzemelerinizi tek seferde alıyor yada istediğiniz dahilinde parça olarak adetli alım yapabiliyoruz. Komple satılık cafe malzemeleri yada belirli ürün gruplarınızı firmamız Bicafemutfak üzerinden kolayca satabilirsiniz.

Cafe Hazırlık Üniteleri : Endüstriyel tezgahlar, Yıkama tezgahları, istifleyecek rafları, Sterilizatör, Yağ tutucu

Cafe Pişirme Üniteleri : Elektrikli kuzine, Nötr ünite, Elektrikli ocaklar, Izgaralar, Grill, Sıcak yemek konteynerleri, Çeşitli pişiriciler, Endüstriyel fritöz, Set üstü ocaklar, tencereler, tavalar, kaçerola ve çeşitli pişirme setleri

Servis Üniteleri : Gastrom küvetler, Küvet kapları, Çelik süzgeçler, Yağ kazanları, Kevgirler, Bıçaklar, Chafing Dish, Self servis üniteleri, Servis rafları,

Bulaşık Üniteleri : Endüstriyel bulaşık makineleri, Giyotin tip makineler, Konveyörlü makineler

Endüstriyel Mutfak Hizmet Bölgelerimiz

Alemdağ, Aydınlar, Cumhuriyet, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Hüseyinli, Kirazlıdere, Koçullu, Mehmet Akif, Merkez, Mimar Sinan, Nişantepe, Ömerli, Reşadiye, Sırapınar, Soğukpınar, Sultançiftliği, Taşdelen bölgelerinde haftanın her günü hizmet veriyoruz. Çekmeköy cafe malzemeleri alan yerler arıyorsanız işin uzmanı ile çalışın avantajlı çıkın.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!