Pendik İkinci El Cafe Malzemeleri

pendik ikinci el cafe malzemeleri

Cafelerdeki tüm malzemeler değerli olup hurda niyetine satılamaz. Pendik ikinci el cafe malzemeleri alan firmamız elinde bulunan ve kullanımı olmayan tüm endüstriyel ekipmanlarınızı değerine nakit olarak sizlerden satın almaktadır. Pendik’de bir çok cafe işletmesi yıl içinde kapanmata yada devir edilmektedir. Bu nedenle sene içinde yüzlerce kullanılmaz duruma gelen endüstriyel ekipman ortaya çıkar.

İkinci el cafe malzemeleri için bizlere ulaşmanız halinde sizlere piyasa koşuları gözetilerek en yüksek fiyat teklifi verilecek olup kabulünüz halinde aynı gün nakit ödeme yapılarak malzemeleriniz satın alınacaktır.

Pendik 2.El Cafe Malzemeleri Alan Yerler

Bir çok kişi elindeki kullanılmayan ürünlerini nasıl değerlendireceğini bilemez. Bir çok kez ilan yolu ile satışa çıkarır ancak ya ciddi alıcı bulamaz yada değerinin çok altında fiyat teklifleri alır ve satış gerçekleşmez. Firmamız Bicafemutfak ise tüm İstanbul genelinde olduğu gibi Pendik ikinci el cafe malzemeleri alımları içinde sizlere en iyi fiyat teklifini verir. Endüstriyel ekipmanlarınız ve diğer tüm mutfak malzemeleriniz için mutlaka firma uzmanlarımızdan size özel fiyat teklifini isteyiniz. Bölgenizde size yakın ikinci el cafe malzemesi alan yerler arıyorsanız mutlaka bize ulaşın.

Pendik İkinci El Cafe Malzemesi Alanlar

Aşağıda belirtmiş olduğumuz tüm cafe malzemelerinize talibiz. İster kısmi yada toptan olarak bütün malzemelerinizi bizlere değerine satabilirsiniz.

  • Endüstriyel fırınlar
  • Hazırlık üniteleri
  • Pişirme ekipmanları
  • Soğutucular
  • Tezgahlar
  • Masalar
  • Sandalyeler
  • Pergola ve tenteler

Pendik ikinci el cafe malzemeleri alımlarımız yaz kış aralıksız devam etmektedir.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!