İkinci El Teşhir Dolapları Alınır

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
İkinci El Teşhir Dolapları Alınır

Cafe kullanımlı, lokanta veya restoranlarda kulandığınız tüm eski yada yeni İkinci El Teşhir Dolapları Alınır. Teşhir dolapları bir çok gıda ve restoran gibi mekanların olmazsa olmaz demirbaşları arasında yer almaktadır. Çoğu zaman özel ebatlarda imalatı yaptırılmakta ve ciddi fiyatlar ödenmektedir. Ancak bir süre kullanılmadığında ciddi zarar söz konusu olmaktadır.

Firmamız Cafe, Pastane, Lokanta ve çeşitli gıda mekanlarında kullanılmış eski tüm teşhir dolaplarını değerinde nakit olara satın alır. Kullanmadığınız her gün hurda niteliğine dönüşecek olan bu dolapları mutlaka zamanında doğru fiyattan satın yapın.

İkinci El Endüstriyel Teşhir Dolabı

İkinci El Endüstriyel Teşhir Dolabı

Teşhir dolapları yüzerce farklı tip ve modelde üretilmektedir. Ancak genelde paslanmaz krom özelliklerde olup motor güç ve soğutma özellikleri farklılık göstermektedir. Endüstriyel ürün kategorisinde olması nedeni ile ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Her ne kadar kötü kullanılmış olsalarda gerekli onarımları yapıldığı müddetçe bir o kadar daha kullanım imkanı vermektedir.

Günümüzde ciddi fiyatları nedeni ile bir çok yeni işletmeci ikinci el teşhir dolabı alımına yönelmektedir. Bu nedenle sizlerin kullanmadığı ikinci el teşhir dolapları son derece önem arz etmektedir. En iyi fiyatlarla İstanbul tüm ilçe ve semtleriden İkinci El Teşhir Dolapları Alınır. 0 532 382 33 53 ve 0216 441 28 53 arayın hemen ikinci el cafe malzemeleri ekibimiz adresinize gelsin.

Bicafemutfak

Bicafemutfak

İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Yorum Yazın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BiCafe Mutfak

İkinci El cafe malzemesi satmak istiyorsanız en iyi fiyatı bizden alırsınız. Satmak istediğiniz cafe mutfak ekipmanları, masa sandalye dahil tüm malzemeleri değerinde nakit alıyoruz. 

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

× WhatsApp'dan bize yazın!