İkinci El Pasta Dolabı Alan Yerler

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
İkinci El Pasta Dolabı Alan Yerler

Cafe ve pastane mekanlarında kullanılmış tüm dolap modellerini satın alıyoruz. İkinci el pasta dolabı alan yerler arayışınız varsa 0 532 382 33 53 nolu hattımızdan bizi arayınız. Kullanılmış 2 el pasta dolaplarını en iyi fiyatlar alıyoruz. Sizlerden aldığımız dolapların gerekli bakım onarımları tarafımızca yapılıp tekrar kullanıma sunulmaktadır. Boyu ve teknik özellikleri her ne olursa olsun tüm pasta dolaplarınızı ikinci elden bize satabilirsiniz.

Pasta dolabı endüstriyel grup içinde yer alır ve son derece uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Satın alırken çok yüksek fiyatlar ödenen bu dolaplar bir kaç kullanıldıktan sonra kenara atılmayacak kadar değeri yüksektir. Sizin kullanmayıp değerlendirmediğiniz dolapları biz alalım ve ihtiyacı olan kişilere ulaştıralım.

2. El Pasta Teşhir Dolabı Alan Yerler

Pasta teşhir dolapları her ne kadar hazır satın alımı yüksek olsada özel üretimide yapılan ürünledir. Ülkemizde endüstriyel pasta dolabı imalat yapan birden fazla üretici firma vardır. pasta teşhir üniteleri ve dolapları son yıllarda oldukça kaliteli bir üretim aşamasına geçmiştir. Önden ve arkadan erişimli, dijital ekran özellikli, iç ve dış kasa led aydınlatmalı, düşük enerji  tüketimli modelleri günümüzde sıkça tercih edilmektedir.

Cafe ve pastane gibi işletmelerde birden fazla soğuk pasta dolabı kullanılmaktadır. Dikey pasta dolabı veya yatay pata üniteleri aynı anda kullanılmaktadır. Mekanların ilk açılışı sırasında kapasite belirsizliği nedeni ile ufak hacimli satın alınan dolaplar yenisi ile değiştirmek istemektedir. Bu noktada eski dolap için iyi fiyatlarla alıcı bulmak gereklidir. Cafe ve pastanelerin farklı sebep ve etkenlerle kapanışıda sıkça yapılmaktadır. Bu durumda da pasta dolaplarınız için iyi fiyatlarla alım yapacak yerleri bulmanız gerekebilir.

Firmamız Bicafemutfak kullanmadığınız tüm ekipmanları sizlerden en iyi fiyatlarla en hızlı şekide satın almaktadır. Cafe soğuk pasta dolapları satmayı düşünüyorsanız bizi arayın hemen gelip fiyat teklifi verelim.

2. El Pasta Teşhir Dolabı Alan Yerler

İkinci El Cafe Pasta Dolabı Alınır

Pasta dolabı alacak kişi veya firma arıyorsanız bizler senelerdir bu hizmeti kurumsal bir anlayış ile yapmaktayız. İstanbul ikinci el pasta dolabı alan yerler olarak bir telefonunuzla adresinize geliyor, dolabı inceleyip fiyat teklifini yerinizde veriyoruz. Sizinde kabul etmeniz halinde pasta dolabını kendi aracımız ile aynı gün alıyoruz.

Pasta dolabı alımlarında firmamız her müşterisine nakit ödeme yapmaktadır. İkinci el dolap satışlarında sizlerde kesinlikle sonra öderim, senetle ödeyelim, yarısını şimdi yarısı sonra gibi tekliflere aldanmayınız. Şirketimiz güncel net değer belirlemesi yapar ve dolabınız için ödemenizi nakit olarak yapar. Sadece dolap değil cafe mekanlarında kullanılan her tür mutfak ekipmanı, pişirme malzemeleri, masa sandalye dahil tüm ürünlerinizi toptan da alabiliriz.

İkinci El Yaş Pasta Dolabı

İkinci El Yaş Pasta Dolabı

Pastane malzemelerini ikinci elden 20 yıldır alım yapıyoruz. Cafe ve pastane içinde çok çeşitli ekipman ve malzeme kullanılır. Yoğun kullanım ve kapasite artışı nedeni ile bir çok ekipman zamanla ihtiyacı karşılamaz. Bu sebeple atıl hale gelen ekipmanlar için alıcı bulmak gereklidir.

Bicafemutfak tüm yaş pasta dolabı ve pastane ekipmanlarında değerinde ödeme yaparak hemen satın alım yapmaktadır. İkinci el pasta dolabınızın son halinin fotoğrafını bizlere iletmeniz halinde sizlere telefonda da fiyat verebilmekteyiz.

Bicafemutfak

Bicafemutfak

İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Yorum Yazın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BiCafe Mutfak

İkinci El cafe malzemesi satmak istiyorsanız en iyi fiyatı bizden alırsınız. Satmak istediğiniz cafe mutfak ekipmanları, masa sandalye dahil tüm malzemeleri değerinde nakit alıyoruz. 

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

× WhatsApp'dan bize yazın!