İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

İkinci el lokanta malzemesi alanlar ve satanlar olarak firma güvencesi ile sizlere hizmet veriyoruz. Lokanta malzemeleri arasında kesinlikle değeri yüksek olan ve atıl durumda bırakmamamız gereken ürünler vardır. Bicafemutfak ekipleri olarak İstanbul genelinde hangi ilçede olursanız olun ikinci el lokanta malzemelerinizi değerine nakit olarak satın almaktayız. Hazırlık ürünler, mutfak ürünler, yıkama ürünleri, koltuk ve masa takımları dahil tüm ekipmanlarınızı satın almaktayız. İkinci el mutfak malzemeleri alanlar olarak her ekipmana ederinde tekliflerde bulunuyoruz.

2.El Lokanta Malzemeleri

Lokanta işletmeleri istanbul da her mahalle ve semtte bulunmaktadır. Bir çok girişimci yeni lokanta açılışı yaparken bir çok kişi de mevcut lokanta işetmesini kapatmaktadır. Lokanta kapanışlarında elinizde bulunan bütün malzemeleri eğer devir işlemi yapmadıysanız bizlere ulaşarak değerinde satış yapabilirsiniz. Uzmanlarımız tüm lokanta malzemelerinizi yerinde tespit etmekte ve değer biçmektedir. Profesyonel anlamada eksiksiz bir hizmet sunan firmamız ikinci el lokanta malzemesi alanlar olarak sizlere güven duyulan bir hizmet vermektedir. Parça parça lokanta malzemesi satışı yerine firmamız üzerinden tüm malzemelerinizi satabilirsiniz.

Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alanlar

İkinci el lokanta malzemeleri alanlar olarak endüstriyel ürünlerde alım satım yapmaktayız. Endüstriyel malzemeler ile birlikte bir lokanta da bir çok malzeme ve ekipman bulunmaktadır. Tüm ürün gruplarında sizlerden alım yapıyoruz.

Lokanta Gıda Saklama Ekipmanları; Dolaplar, soğutucular, derin dondurucular, teşhir dolapları, soğuk üniteler, havuzlar ve küvetler.

Lokanta  Gıda Hazırlık Ekipmanları; Doğrayıcı ekipmanları, mikserler, kıyma makineleri, döner makineleri, fritözler, ocaklar, fırınlar, kesme mekanizmaları, süzgeçler, tencere, tava, kuzineler,çalışma tezgahları, evyeler.

Lokanta Gıda Sunum Ekipmanları; Teşhir dolapları, tepsiler, servis arabaları, servis maşaları, teşhir ürünleri, açık büfe tabakları, buz kovaları, tuzluklar.

Lokanta Gıda Temizlik Ekipmanları; Bulaşık makineleri, bardak yıkama makineleri, fırın temizleme kimyasalları, çöp kovaları, bulaşık makinesi deterjanları, kazan yıkama makinesi, bulaşık tezgahları, duş spreyleri.

Lokanta Malzemelerinizi Satın

Yukarıda belirtilen tüm ürünlerinizi hemen satın almaktayız. Satışını yapmadan önce muhakkak bicafemutfak ekiplerimize ulaşarak yerinde keşif yapılmasını isteyebilir yada ürün fotolarını bizlere WhatsApp yolu ile gönderebilirsiniz. Sizlere fiyat teklifimizi hemen vermekteyiz. İkinci el lokanta malzemeleri alanlar olcak sizlere hem hızlı hemde müşteri memnuniyeti yüksek hizmet vereceğimizi belirtiriz.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!