İkinci El Lokanta Malzemeleri

ikinci el lokanta malzemeleri

İkinci el lokanta malzemeleri arıyorsanız yada kullanmadığınız eşya ve ürünleri satıyorsanız Bicafemutfak sizlere hızlı ve etkin çözümler sağlar. Lokanta kapanışında veya yenilenmesinde boşa çıkan tüm endüstriyel ürünler, masa ve sandalye gruplarının tümünü değerine nakit olarak satın alıyoruz. İstanbul ikinci el lokanta malzemesi alan firma olarak tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermekteyiz.

Lokanta Genel Malzemeleri

Lokanta içinde bir çok farklı ekipman lokantanın hacmine göre kullanılmaktadır. Bazı ürünler olmazsa olmaz ürünler olsa da bazı ürünler lokantanın konseptine göre değişiklik göstermektedir.

Lokanta Gıda Saklama Malzemeleri : Dolaplar, soğutucu dolaplar, derin dondurucu dolapları, teşhir dolapları, soğuk ünite, havuz ve küvetler lokantalarda kullanılan gıda saklama malzemeleridir.

Lokanta Gıda Hazırlama Malzemeleri : Ocaklar, Mikserler, Kıyma makinesi, döner tezgahları, fırınlar, kesme mekanizmaları, süzgeçler, tencere tava ekipmanları, çalışma tezgahları, evye ve kuzineler

Lokanta Servis Malzemeleri : Servis arabaları, tepsiler, teşhir üniteleri, açık bütçe ekipmanları, buz kovaları, tuzluk ve çeşitli masa malzemeleri

Yukarıdaki malzemelerle birlikte müşterilerin kullanımında olacak masa sandalye grupları olacaktır. Mekanın ısıtma ve soğutulması içinde ekstra ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Bicafemutfak olarak tüm bu ürünlerde 2.el alım satım kolaylığı sunuyoruz. İkinci el lokanta malzemeleri için kullanmadığınız yada atıl duruma düşün tüm ürünlerini adetli veya toptan olarak sizlerden satın almaktayız.

2.el Malzeme Alım Satım

ikinci el lokanta malzemeleriİkinci el lokanta malzemeleri alım satım hizmetimiz yılın her günü İstanbul ve çevre illerde bulunmaktadır. Bir çok girişimci yeni açmış olduğu lokantayı kapatabildiği gibi yeni bir çok girişimcide yeni lokanta açılışında bulunmaktadır. Bu nedenle lokanta için gerekli olan tüm ekipman ve malzeme son derece kıymetli ve değerlidir. İkinci el lokanta malzemesi alanlar olarak sizlere hem alıma hemde satım işlerinde profesyonel çözüm sunuyoruz. Bizlere ulaşarak uzmanlarımızdan hemde bilgi hemde hizmet alabilirsiniz.

Lokanta mutfak masa malzemeleri, hazırlık grupları, servis ekipmanları, endüstriyel mutfak malzemelerinin tümü dahil alım yapıyoruz. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için İstanbul da en sorunsuz hizmeti bi cafe mutfak ekiplerinde bulacaksınız. Sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. İkinci el lokanta malzemeleri için çözüm ortağı arıyorsanız hemen bizi arayın.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!