İkinci El Cafe Teşhir Dolapları

ikinci el teşhir dolapları

Cafelerde soğutucu dolapların önemi ve yeri oldukça fazladır. İkinci el cafe teşhir dolapları da fiyatı ve değeri yüksek ekipman ve malzemeler arasında yer almaktadır. İkinci el cafe malzemeleri alımı yapan firmamız kullanım yapmadığınız bu tür dolapları sizlerden değerine nakit olarak satın almaktadır. cafe teşhir dolapları +4+8ve+18 olarak yada farklı derecelerde doğuma özeliklerine sahip dolaplar olup bir çok farklı amaç ve malzeme için tercih edilmektedir.

2.El Teşhir Dolabı Satanlar

İkinci el cafe teşhir dolapları için doğru firma arayışınız varsa Bicafemutfak deneyimli ekipleri ve uzmanları ile sizlere en iyi çözümü sağlar. İster tek dolap ister tüm teşhir dolaplarınızı firmamıza hemen nakit olarak satabilirsiniz. Dikey dolaplar, yatay dolaplar, gıda dolapları, sütlük dolapları, pasta dolapları ve diğer tüm kullanmadığınız dolapları firmamıza satışını yapabilirsiniz. Cafe malzemesi alanlar olarak tüm dolaplarda en iyi fiyat teklifini aynı gün tarafınıza gönderiyoruz. Bizden fiyat teklifleri almadan dolaplarınızı satmayınız.

2.El cafe Teşhir Dolapları Alanlar

İkinci El Cafe Teşhir Dolabı Fiyatları

Sıfır teşhir dolapları dolap özelliklerine göre 10.000₺ ile 70.000₺ arasında değişen fiyatlardadır. Özel yapım cafe teşhir dolapları fiyatları çok daha fazla olabilmektedir. İkinci el cafe teşhir dolapları ise dolabın özelliğine göre 2000₺ den başlayıp 6-7000₺ arasında değişen fiyatları bulabilmektedir. Mevcut satmayı düşündüğünüz dolabınızın kaç para edeceğiz, güncel fiyatı hakkında teklif almak için mutlaka ekibimize ulaşınız.

Firma uzmanlarımız ikinci el teşhir dolabınızı yerinizde görebilir ve hemen sizlere yerinizde fiyat teklifi verebilir. Ücretsiz keşif hizmetleri için tüm İstanbul bölgelerinde sizlere hizmet sağlıyoruz.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!