İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

İstanbul ikinci el cafe mutfak malzemeleri konusunda en hızlı ve güvenilir hizmeti alabileceğiniz ender firmalardan biriyiz. Müşterilerimize aynı gün satmak istedikleri cafe malzemeleri için yerinde hizmet vermekteyiz. Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki tüm müşterilerimize cafe malzemelerinin fiyat teklifi için adresinizde hizmet sağlıyoruz. Satmak istediğiniz cafe malzemeleri için bizi arayın bir kaç saat içinde deneyimli ekiplerimiz konumunuzda olsun. İkinci el cafe malzemeleri alım ve satış için nakit ödeme çalışıyor ve sizlerin mağduriyetinizi önlüyoruz. Firmamız Bicafe mutfak aynı zamanda endüstriyel mutfak malzemeleri imalatı konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Cafe Mutfak Malzemeleri 2.el Alımı

Cafe işletmenizi kapatıyorsanız yada yenileme çalışmalarınız kapsamında bir çok malzemeniz boşa çıktıysa hemen şimdi bizi arayınız. Cafelerde ve Kafeteryalarda mutfak bölümlerinde kullanılmakta olan endüstriyel pişirme ekipmanları, soğutucu dolap ve üniteler, hazırlık malzemeleri ve ekipmanlar, masa sandalye ve bekleme gruplar dahil tüm malzemelerinizi satın alıyoruz. İkinci el cafe mutfak malzemeleri için hemen yerinize teknik personelimizi gönderebilmekte ve fiyatlandırma çıkarabilmekteyiz. Vereceğimiz fiyat teklifi tarafınızdan kabul görmesi halinde kendi araçlarımızla nakliye yapmakta ve ödemelerimizde tarafınıza nakit yapılmaktadır.

Cafe Mutfak Malzeme Fotolarını Gönderin

Keşif ve yerinde tespit için vakti bulunmayan müşterilerimiz hızlı fiyat alabilmek için bizlere tüm cafe malzemelerinin fotoğraflarını WhatsApp hattımız yada mail adresimiz üzerinden gönderebilirler.  Bizlere ulaşan cafe fotoğraflarınız hemen incelenir ve fiyat teklifimiz sizlere iletilir. İkinci el cafe mutfak malzemeleri alımlarımızda gönderdiğiniz fotoğraflar alım sırasında karşılaştırma yapılır. +- ufak oynamalar fiyat teklifinde gerçekleşebilir.

Author:
İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!