İkinci El Cafe Çay Kazanı

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
İkinci El Cafe Çay Kazanı
İstanbul İkinci El Cafe Çay Kazanı & Çay semaveri alımını nakit ödeme ile yapıyoruz. Satmayı planladığınız tüm endüstriyel ekipman, masa sandalye, pişirme ve hazırlık ekipmanlarına en iyi fiyatı veriyoruz.

Endüstriyel ikinci el malzeme alımı yapan firmamız çay kazanlarında da alım yapmaktadır. İkinci El Cafe Çay Kazanı satmak istiyorsanız bizlere ulaşarak hemen kolayca satış yapabilirsiniz. 20-30-40 litrelik ve daha büyük tüm çay kazanlarında alım yapmaktayız. Kullanmadığınız endüstriyel tüm cafe malzemelerini bizlere değerine satabilirsiniz. Bicafe mutfak İstanbul genelinde her bölgeye hizmet vermektedir.

2.El Çay Kazanı Alınır

Cafe malzemeleri arasında çay kazanları daima bulunur. Farklı modeleri bulunan çay kazanları arasında krom, bakır, davlumbazlı modeller, pleyt ocaklı, elektrik tip ve gazlı tip çeşitleri bulunur. Her tür ikinci el cafe malzemesi alımı yaptığımız gibi çay kazanlarında da nakit ödeme ile alım sağlıyoruz.

İstanbul İkinci El Çay Kazanı Alımı

İstanbul içinde her noktadan çay kazanı alımı yapıyoruz. Cafe ve çeşitli mekanlarda kullanılmış her tür model çay kazanlarında alımlarımız bulunmaktadır. Malzemelerinizi ister komple bize satın isterseniz sadece çay kazanı satışı yapın. Satmak istediğiniz çay kazanı görselini bizlere WhatsApp üzerinden ulaştırmanız halinde hemen fiyat verebilmekteyiz.

İkinci El Çay Semaveri Alan Yerler

İkinci El Çay Semaveri Alan Yerler

Cafe, bar ve restoranlarda kullanılmış çay semaverlerini eski yeni demeden değerinde alıyoruz. Sizlerden satın aldığımız tüm cafe malzemeleri gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar piyasaya kazandırılmaktadır. Bicafe mutfak ekibimize satmayı düşündüğünüz çay kazanı göreselini dilerseniz WhatsApp üzerinden gönderip hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Cafe Hazırlık Üniteleri : Endüstriyel tezgahlar, Yıkama tezgahları, istifleyecek rafları, Sterilizatör, Yağ tutucu

Cafe Pişirme Üniteleri : Elektrikli kuzine, Nötr ünite, Elektrikli ocaklar, Izgaralar, Grill, Sıcak yemek konteynerleri, Çeşitli pişiriciler, Endüstriyel fritöz, Set üstü ocaklar, tencereler, tavalar, kaçerola ve çeşitli pişirme setleri

Servis Üniteleri : Gastrom küvetler, Küvet kapları, Çelik süzgeçler, Yağ kazanları, Kevgirler, Bıçaklar, Chafing Dish, Self servis üniteleri, Servis rafları,

Bulaşık Üniteleri : Endüstriyel bulaşık makineleri, Giyotin tip makineler, Konveyör makineler

Cafe Dış Mekan : Masa sandalye, oturma grupları, dış mekan ısıtma ve soğutma sistemleri, pergola, teras kapatma sistemleri, otomatik tente

İkinci El Çay Semaveri & Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul içinde İkinci El Çay Kazanı & Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.

Bicafemutfak

Bicafemutfak

İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Yorum Yazın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BiCafe Mutfak

İkinci El cafe malzemesi satmak istiyorsanız en iyi fiyatı bizden alırsınız. Satmak istediğiniz cafe mutfak ekipmanları, masa sandalye dahil tüm malzemeleri değerinde nakit alıyoruz. 

Tavsiye Edilen Siteler

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

× WhatsApp'dan bize yazın!