İkinci El Cafe Çay Kazanı

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
İkinci El Cafe Çay Kazanı

Endüstriyel ikinci el malzeme alımı yapan firmamız çay kazanlarında da alım yapmaktadır. İkinci El Cafe Çay Kazanı satmak istiyorsanız bizlere ulaşarak hemen kolayca satış yapabilirsiniz. 20-30-40 litrelik ve daha büyük tüm çay kazanlarında alım yapmaktayız. Kullanmadığınız endüstriyel tüm cafe malzemelerini bizlere değerine satabilirsiniz. Bicafe mutfak İstanbul genelinde her bölgeye hizmet vermektedir.

2.El Çay Kazanı Alınır

Cafe malzemeleri arasında çay kazanları daima bulunur. Farklı modeleri bulunan çay kazanları arasında krom, bakır, davlumbazlı modeller, pleyt ocaklı, elektrik tip ve gazlı tip çeşitleri bulunur. Her tür ikinci el cafe malzemesi alımı yaptığımız gibi çay kazanlarında da nakit ödeme ile alım sağlıyoruz.

İkinci El Çay Semaveri Alan Yerler

İkinci El Çay Semaveri Alan Yerler

Cafe, bar ve restoranlarda kullanılmış çay semaverlerini eski yeni demeden değerinde alıyoruz. Sizlerden satın aldığımız tüm cafe malzemeleri gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar piyasaya kazandırılmaktadır. Bicafe mutfak ekibimize satmayı düşündüğünüz çay kazanı göreselini dilerseniz WhatsApp üzerinden gönderip hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Bicafemutfak

Bicafemutfak

İkinci el cafe malzemeleri alan yerler için size en yakındaki firma Bicafemutfak. Hemen tüm ürünler ve endüstriyel cafe malzemeleri için bizlere ulaşınız.

Yorum Yazın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BiCafe Mutfak

İkinci El cafe malzemesi satmak istiyorsanız en iyi fiyatı bizden alırsınız. Satmak istediğiniz cafe mutfak ekipmanları, masa sandalye dahil tüm malzemeleri değerinde nakit alıyoruz. 

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

× WhatsApp'dan bize yazın!